“ Dajcie mi człowieka, który nigdy wcześniej, nie uczył się języka angielskiego posiadającego odpowiednie motywacje a ja: nauczę go pisać, czytać, mówić i rozumieć po angielsku w ciągu trzech miesięcy. Nieważne jest, z jakiego zakątka świata pochodzi. “

O KURSIE

Długość lekcji trwa około 30 do 60 minut.

Po kliknięciu na

przejdziesz do 8 bezpłatnych lekcji.

* Dla lepszego efektu sugeruje się oglądać lekcje na pełnym ekranie.

Jak się przygotować?

Od ucznia wymagane jest posiadanie dziesięciu zeszytów stukartkowych i sześciu różnokolorowych flamastrów. Uczeń na każdej lekcji, będzie zaznaczał w różnych kolorach najważniejsze elementy, o których w danym momencie będzie mowa. Po skończonej lekcji będzie łatwiej, odnaleźć istotę poruszanego zagadnienia.

Pamięć bywa zawodna, a co raz zapisane, nie ucieknie. Zeszyty powinny być ponumerowane od 1 do 10. Zapewniamy, że po sumiennym ukończeniu kursu, do końca życia nie zapomnisz tego, czego się nauczyłeś/aś.

Przed Tobą – 8 bezpłatnych lekcji a po wykupieniu subskrypcji, następne 232 lekcje. Jedno jest pewne – po ukończeniu całego kursu The English Challenge, Twój poziom wiedzy będzie na tyle wysoki, że bez problemu możesz wyzwać na pojedynek z języka angielskiego wielu tych, którzy uczyli lub uczą się go tradycyjnymi metodami. To masz jak w banku.

OPIS KURSU

Szybko i efektywnie poznasz:

  • Alfabet i jego dźwięki
  • Najważniejsze i najczęściej używane wyrazy w j.angielskim

Gramatykę:

  • Osoby i ich odmiany
  • Różnice między liczbą pojedynczą i mnogą

Czasy podstawowe i zaawansowane

Oraz:

  • Wyrazy pomocnicze i operacyjne
  • Przedrostki i przyrostki
  • Czasowniki regularne i nieregularne
  • Homofony

Kurs zaczyna się od nauki alfabetu i jego dźwięków.

Uczeń pozna najważniejsze i najczęściej używane słowa w języku angielskim, oraz przykłady ich zastosowania w życiu codziennym.

Przy okazji, pozna wiele tysięcy innych słów i wyrazów. W tym kursie skupiamy się na całkowitych podstawach, bez których niemożliwy jest dalszy postęp.

error: Alert: Content is protected !!