AFILIACJA - Program Partnerski

Dlaczego warto dołączyć do naszego Programu Partnerskiego Startangielski?

Twój sukces jest naszym sukcesem. Bardzo zależy nam na naszych relacjach ze wszystkimi naszymi podmiotami stowarzyszonymi, dlatego zainwestowaliśmy w szereg narzędzi i strategii, aby zmaksymalizować Twój potencjał zarobkowy.

PRZEGLĄD PROGRAMU: Po przystąpieniu do Programu Partnerskiego Startangielski możesz zarabiać nieograniczone prowizje, umieszczając wstępnie zakwalifikowane linki w swojej witrynie, zwiększając w ten sposób ruch do naszej witryny internetowej, która zamienia się w sprzedaż naszych produktów i usług . Proces wstawiania naszych reklam i linków w Twojej witrynie jest łatwiejszy dla Ciebie poprzez kopiowanie i wklejanie reklam i linków, które udostępniamy. Po skierowaniu potencjalnego klienta do witryny Startangielski.pl lub do zawartości strony internetowej z linku umieszczonego na Twojej stronie, potencjalny nabywca ma sześćdziesiąt (60) dni na sfinalizowanie zakupu, abyś mógł otrzymać płatność prowizji. Prowizję (20-30%) otrzymasz tylko za zakupy zrealizowane za pośrednictwem naszego linku znajdującego się na Twojej stronie.

Jeśli masz własną stronę internetową i chcesz z nami współpracować przejdź do Strefy Partnera:

Dopóki naprawdę nie poznasz produktu i sam nie użyłeś go z powodzeniem dla siebie, to jak możesz udowodnić swoim odbiorcom, że jest dobry? Nie możesz oczekiwać, że Twoi odbiorcy po prostu uwierzą Ci na słowo.

Pierwsza zasada marketingu afiliacyjnego. Jeśli nie masz 100% pewności co do produktu, nie promuj go.

error: Alert: Content is protected !!